Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid

Dokonale stabilní sušák na prádlo je ideální pro vnitřní i venkovní použití. Disponuje výklopnými bočnicemi v délce 105 cm.... více informací »
Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid
Značka: Leifheit
799 Kč
Ověřit dostupnost
Dokonale stabilní sušák na prádlo je ideální pro vnitřní i venkovní použití. Disponuje výklopnými bočnicemi v délce 105 cm....

Dokonale stabilní sušák na prádlo je ideální pro vnitřní i venkovní použití. Disponuje výklopnými bočnicemi v délce 105 cm. Sušák umožňuje zavěšení i dlouhých kusů oděvů. Nabízí k dispozici až 18 m sušící plochy, to jsou cca 2 pračky prádla. Součástí sušáku jsou 2 ks easyclipů pro sušení drobného prádla. Materiál: kov, plast.Stabilní, s výklopnými bočnicemiVhodný pro vnitřní i venkovní použitíUmožňuje zavěšení dlouhých kusů oděvůAž 18 m sušící plochy = cca 2 pračky prádla2 ks easyclipů pro drobné prádloZáruka 5 letRozměry: 6,2 x 66,3 x 95 cm.Vyrobila německá společnost LEIFHEIT.Záruka 5 let. Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid značky Leifheit.

Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid – umožňuje zavěšení dlouhých kusů oděvů – . plast.

Velmi prodávaný produkt Sušák na prádlo Pegasus 180 Solid od top značky Leifheit můžete najít tady teď právě opravdu výhodně! Právě teď jen za 799 Kč.