Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 1S

Elektrokoloběžky jsou velmi oblíbeným prostředkem k rychlé osobní přepravě. Elektrokoloběžka Xiaomi Electric vás převeze po... více informací »
Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 1S
Značka: Xiaomi
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elektrokoloběžky jsou velmi oblíbeným prostředkem k rychlé osobní přepravě. Elektrokoloběžka Xiaomi Electric vás převeze po...

Elektrokoloběžky jsou velmi oblíbeným prostředkem k rychlé osobní přepravě. Elektrokoloběžka Xiaomi Electric vás převeze po městě rychle a svižně. Váží pouhých 12,5 kg a složíte ji snadno za 3 sekundy. Jednoduše ji s sebou můžete vzít i do hromadné dopravy. Složená se také pohodlně vejde do kufru auta. Tím se stává naprosto ideálním společníkem pro cestování. Její nosnost je 100 kg a dosahuje rychlosti až 25 km/hod. Na jedno nabití ujede až 30 km. Je velmi bezpečná. Díky baterii umístěné v základně je stabilnější, než běžné elektrické koloběžky. Stav koloběžky zjistíte snadno z displeje, zabudovaného v řidítkách. Nabízí 3 režimy jízdy, které je možné propojit pomocí Bluetooth s aplikací Mi home. To umožňuje nastavení praktického tempomatu, který oceníte při delších jízdách. Výkonná přední brzda a E-ABS dovoluje hladké brzdění, při kterém se kola nezablokují, a nehrozí pád přes řidítka. Systém monitoruje baterii a chrání ji před zkratem, vybitím, přebitím apod. To je záruka toho, že si baterie zachová delší životnost. S koloběžkou můžete bez obav jezdit i za tmy. Je totiž pro bezpečnost vybavená 1W ultra jasným světlem a červeným zadním světlem pro bezpečné brzdění.Rozměry v rozloženém stavu: 108 x 43 x 118 cm. Ve složeném stavu: 108 x 43 x 49 cm. Váha: 12,5 kg.LED displej v řidítkáchDispej: ukazatel aktuální rychlosti, stav baterie, režimProtiskluzové pneumatiky 8,5″Baterie 7800 mAh, 280 WhVýkon motoru: 250 WDojezd 30 kmMaximální rychlost 25 km/hodBrzdná vzdálenost 110 mmKompatibilita: iOS 9.0, Android 4.3 a vyšší Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 1S značky Xiaomi.

Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 1S – dojezd 30 km, rychlost až 25 km/h, brzdná vzdálenost 110 m – kompatibilita: iOS 9.0, Android 4.3 a vyšší. hliník.

Zajímavý výrobek Elektrokoloběžka Xiaomi Electric Scooter 1S od našeho známého výrobce Xiaomi lze nakoupit právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! K sehnání zrovna v akci za 11 999 Kč.