Hrací hudební podložka pro děti 2 v 1 beats'n'tunes

Všestranná hudební podložka 2 v 1 s originálním pestrobarevným a multifunkčním designem, která obsahuje klávesy se 4 nástroji (klavír, housle,... více informací »
Hrací hudební podložka pro děti 2 v 1 beats'n'tunes
Značka: InnovaGoods
599 Kč
Ověřit dostupnost
Všestranná hudební podložka 2 v 1 s originálním pestrobarevným a multifunkčním designem, která obsahuje klávesy se 4 nástroji (klavír, housle,...

Všestranná hudební podložka 2 v 1 s originálním pestrobarevným a multifunkčním designem, která obsahuje klávesy se 4 nástroji (klavír, housle, akordeon, saxofon) a bicí soupravu s bubny a činely. Obsahuje také volitelné doprovodné melodie a 2 paličky pro hru na bicí. Ideální pro společné hraní 2 dětí, protože na bicí soupravu a klávesy lze hrát současně. Tato hudební podložka je protiskluzová, robustní a velmi snadno se používá. Zapíná a vypíná se tlačítkem zapnutí/vypnutí. Hlasitost lze nastavit pomocí 2 tlačítek hlasitosti (+/-). Automatické doprovodné melodie lze zapnout a vypnout pomocí tlačítek DEMO/STOP. Lze jej umístit na libovolný povrch (podlaha, stůl atd.) a hrát na něj rukama nebo nohama. Je na baterie, lehký, přenosný, takže jej lze vzít kamkoli s sebou. Ideální dárek a zábavný způsob, jak děti přivést k hudebnímu umění. Podporuje kognitivní rozvoj tím, že podporuje pozorování, paměť, představivost a myšlení. Zlepšuje mezilidské dovednosti a rovnováhu. Doporučeno pro děti od 3 let. Materiál: PE (polyethylen); OPE Reproduktor: 0,5 W / 8 Ω Napájení na baterie: 2 x AA, nejsou součástí balení Přibližné rozměry: 70,5 x 45,5 x 2,5 cm Hrací hudební podložka pro děti 2 v 1 beats'n'tunes značky InnovaGoods.

Velmi oblíbený produkt Hrací hudební podložka pro děti 2 v 1 beats'n'tunes od známé kvalitní značky InnovaGoods je k dostání na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Právě teď za cenu 599 Kč.