Jemný masážní přístroj MSG 30

Jemný masážní přístroj MSG 30 pro masáž celého těla. Je vybavený 4 různými masážními hlavami a nabízí 2 úrovně intenzity. Přístroj... více informací »
Jemný masážní přístroj MSG 30
Značka: VitalPeak
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Jemný masážní přístroj MSG 30 pro masáž celého těla. Je vybavený 4 různými masážními hlavami a nabízí 2 úrovně intenzity. Přístroj...

Jemný masážní přístroj MSG 30 pro masáž celého těla. Je vybavený 4 různými masážními hlavami a nabízí 2 úrovně intenzity. Přístroj dokonale prokrví jednotlivé vrstvy kůže, posílí lymfatický systém, zpevní pokožku a pomůže s redukcí celulitidy. Přístroj je vybavený bezpečnostní pojistkou, která se aktivuje po 10 minutách provozu. Masážní hroty jsou z gumového materiálu a velmi snadno se udržují. Přístroj je vybavený integrovanou baterií, kterou snadno dobijete pomocí nabíjecí základny USB-C konektorem. Masážní přístroj MSG 30Jemná a účinná masážErgonomický tvar4 masážní hlavy2 úrovně intenzityRežim vibracíBezpečnostní pojistkaGumové masážní hrotyIntegrovaná baterieNabíjení USB-C Jemný masážní přístroj MSG 30 značky VitalPeak.

Jemný masážní přístroj MSG 30 – 4 masážní hlavy, 2 úrovně intenzity, ergonomický tvar – . plast.

Vysoce kvalitní výrobek Jemný masážní přístroj MSG 30 od výrobce se skvělou pověstí VitalPeak snadno najdete na našich stránkách teď právě za báječnou cenu! Výhodně za cenu 1 399 Kč.