Nutrilove dog dry SENSITIVE 3kg

Nutrilove Sensitive je vysoce kvalitní krmivo speciálně vyvinuté pro psy s citlivým trávením. Speciální receptura s jehněčím... více informací »
Nutrilove dog dry SENSITIVE 3kg
Značka: Astoreo
209 Kč
Ověřit dostupnost
Nutrilove Sensitive je vysoce kvalitní krmivo speciálně vyvinuté pro psy s citlivým trávením. Speciální receptura s jehněčím...

Nutrilove Sensitive je vysoce kvalitní krmivo speciálně vyvinuté pro psy s citlivým trávením. Speciální receptura s jehněčím jako jediným zdrojem živočišných bílkovin pro citlivé trávení. Výborná chuť bez přidaných umělých aromat a bez přidaných konzervantů a umělých barviv.Složení: sušené jehněčí (25%), kukuřice, pšenice, rýže (17%), kukuřičný lepek, hydrolyzovaná bílkovina, živočišný tuk, řepné řízky (3%), kvasnice, lněné semínko, vitamíny a minerální látky, frukto-oligosacharidy. S antioxidanty.Analytické složky: protein 24%, obsah tuku 10%, hrubý popel 7,5%, hrubá vláknina 3%, vápník 1,7%, fosfor 1,2%. Omega 6 a omega 3 mastné kyseliny v poměru 8: 1. Nutrilove dog dry SENSITIVE 3kg značky .

Nutrilove dog dry SENSITIVE 3kg – – . .

Zcela unikátní produkt Nutrilove dog dry SENSITIVE 3kg od značky s dobrým jménem Astoreo je k sehnání tady teď právě napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 209 Kč.