Dětská hrazdička 3v1

Dětská hrazdička 3v1 byla navržena pro tři dětské vývojové etapy – ležení, sezení a stání. Hrazdička spojuje mnoho aktivit... více informací »
Dětská hrazdička 3v1
Značka: Buddy Toys
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská hrazdička 3v1 byla navržena pro tři dětské vývojové etapy – ležení, sezení a stání. Hrazdička spojuje mnoho aktivit...

Dětská hrazdička 3v1 byla navržena pro tři dětské vývojové etapy – ležení, sezení a stání. Hrazdička spojuje mnoho aktivit pro objevování. Mezi dotykové aktivity patří veselý pohyblivý váleček s rachtajícími korálky a posuvné korálky různých tvarů po obou stranách. Kolečko, které se dětskou ručičkou otáčí nebo jablíčko s listujícími obrázky hrající melodie. Hrazdička podporuje samostatné objevování a jemné motorické dovednosti dětí. Má odnímatelné nožky a tělo pro snadné přenášení a skladování. Provoz: 3 AA baterie (nejsou součástí balení).Vhodné pro děti od 3. měsícePro 3 vývojové etapy dítěte: ležení, sezení a stáníProvoz na baterie (nejsou součástí balení) Dětská hrazdička 3v1 značky Buddy Toys.

Dětská hrazdička 3v1 – pro 3 vývojové etapy dítěte: ležení, sezení a stání – . plast.

Žádaný výrobek Dětská hrazdička 3v1 od společnosti s předním postavením na trhu Buddy Toys získáte u nás teď za výprodejovou cenu! Akční cena 1 299 Kč.