Norway dřevěný regál se 4 policemi, přírodní bílá

Romantický nádech bíleného přírodního dřeva dělá z řady NORWAY ideální kombinaci funkčnosti a vkusu. Regál poskytuje se svými čtyřmi policemi... více informací »
Norway dřevěný regál se 4 policemi
Značka: WENKO
1 789 Kč
Ověřit dostupnost
Romantický nádech bíleného přírodního dřeva dělá z řady NORWAY ideální kombinaci funkčnosti a vkusu. Regál poskytuje se svými čtyřmi policemi...

Romantický nádech bíleného přírodního dřeva dělá z řady NORWAY ideální kombinaci funkčnosti a vkusu. Regál poskytuje se svými čtyřmi policemi dostatek prostoru v koupelně, obývacím pokoji nebo v předsíni. Výsledkem speciální úpravy s regrindem je transparentní bílá barva, která je dokonale přizpůsobena stylu venkovského domu.Bílý povrch s patinou dodává domácnosti vintage kouzlo. Vyrobeno z pravého, masivního ořechového dřeva. Rozměry (Š x V x H): 36 x 112 x 36 cm. Norway dřevěný regál se 4 policemi, přírodní bílá značky WENKO.

Zcela unikátní kus Norway dřevěný regál se 4 policemi, přírodní bílá s pečetí kvality od značky WENKO snadno můžete najít právě za extra cenu. Výhodně teď u nás za 1 789 Kč.