Vyhřívaná podkrývka VP HU 80

Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 zahřeje nejen vás samotné, ale prohřeje i vaši studenou postel před ulehnutím. Podložka je vyrobená z měkkého a... více informací »
Vyhřívaná podkrývka VP HU 80
Značka: VitalPeak
999 Kč
Ověřit dostupnost
Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 zahřeje nejen vás samotné, ale prohřeje i vaši studenou postel před ulehnutím. Podložka je vyrobená z měkkého a...

Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 zahřeje nejen vás samotné, ale prohřeje i vaši studenou postel před ulehnutím. Podložka je vyrobená z měkkého a prodyšného materiálu, který můžete snadno prát v pračce na 30 °C (po odpojení síťového kabelu). Volba 3 teplotních stupňů. Bezpečnostní pojistka proti přehřátí se aktivuje po 90 minutách provozu.Materiál: polyester. Rozměry: 80 x 150 x 4 cm. Hmotnost: 960 g.Vyhřívaná podkrývka VP HU 80Ideální podložka do posteleMěkký a prodyšný materiálSíťový provozOdnímatelný síťový kabelMožnost praní: 30 °C3 teplotní úrovně vyhříváníBezpečnostní pojistkaPříkon 60 WNapětí 220 – 240 V/50 Hz  Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 značky VitalPeak.

Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 – 3 teplotní úrovně vyhřívání, bezpečnostní pojistka – . polyester.

Tento velmi oblíbený kousek Vyhřívaná podkrývka VP HU 80 od známé společnosti VitalPeak snadno najdete tady teď právě za extra cenu. Aktuálně za super cenu 999 Kč.