Casa Chic Soho Okenní zrcadlo s obdélníkovým kovovým rámem 90 x 60 cm Vintage

Nástěnné zrcadlo Soho od Casa Chic by blumfeldt působí jako výrazný designový prvek v podobě vintage okenního zrcadla s kovovým... více informací »
Casa Chic Soho Okenní zrcadlo s obdélníkovým kovovým rámem 90 x 60 cm Vintage
Značka: Casa Chic
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnné zrcadlo Soho od Casa Chic by blumfeldt působí jako výrazný designový prvek v podobě vintage okenního zrcadla s kovovým...

Nástěnné zrcadlo Soho od Casa Chic by blumfeldt působí jako výrazný designový prvek v podobě vintage okenního zrcadla s kovovým rámem s práškovým nástřikem. Zrcadlo má celkem 12 dělených částí, takže dodá hloubku a světlo každé místnosti a skvěle se hodí do obývacího pokoje, koupelny, ložnice i chodby. Díky rozměrům 90 x 60 cm ji lze namontovat na zeď na výšku nebo na šířku nebo postavit na podlahu. Rám z pozinkovaného kovu je široký 1,2 cm a hluboký 2,2 cm a obohatí vaše pokoje o zajímavý 3D vzhled. Vysoce kvalitní sklo o tloušťce 4 mm zajišťuje dokonalý odraz za všech okolností.Vysoce kvalitní zrcadlo s elegantním vintage vzhledem: okenní zrcadlo Soho od Casa Chic společnosti blumfeldt.

Tento nejprodávanější výrobek Casa Chic Soho Okenní zrcadlo s obdélníkovým kovovým rámem 90 x 60 cm Vintage od značky s tradicí a dobrou pověstí Casa Chic můžete dostat v naší nabídce za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 2 999 Kč.