Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53

V kosmetické výbavě by neměl chybět kosmetický štětec na pudr a kontury D53. Je ideální pro vytváření precizních kontur pro... více informací »
Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53
Značka: Dermacol
299 Kč
Ověřit dostupnost
V kosmetické výbavě by neměl chybět kosmetický štětec na pudr a kontury D53. Je ideální pro vytváření precizních kontur pro...

V kosmetické výbavě by neměl chybět kosmetický štětec na pudr a kontury D53. Je ideální pro vytváření precizních kontur pro snadnou aplikaci pudru, tvářenky, bronzeru či rozjasňovače. Je dodáván v průhledném plastovém pouzdře.Materiál: syntetické štětiny, dřevěná rukojeť. Vyrobila společnost Dermacol.Použití: Naberte menší množství pudru na štětec a mírně ho otřepejte. Naneste lehce na čelo, oblast pod lícními kostmi, hřbet nosu, případně bradu. Nezapomeňte rozzářit i dekolt, kde odlesky vytváří velmi pěkný detail. Z hygienických důvodů štětec pravidelně vymývejte v jemném šamponu a nechte volně uschnout ve vodorovné nebo svislé poloze. Kosmetický štětec na pudr a kontury D53Pro nanášení pudru, tvářenky, bronzeru nebo rozjasňovačePro dokonalé kontury tvářeV plastovém pouzdřeSyntetické štětinyDřevěná rukojeť Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53 značky Dermacol.

Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53 – pro dokonalé kontury tváře, pro nanášení pudru, tvářenky, bronzeru nebo rozjasňovače – . .

Tento žádaný kousek Dermacol Kosmetický štětec na pudr a kontury D53 od společnosti s dlouholetou tradicí Dermacol získáte online opravdu levně. Aktuálně za super cenu 299 Kč.