Dětská miska s přísavkou a lžičkou BAYBY

Dětská miska s přísavkou a lžičkou patří mezi praktické pomocníky při dětském stolování. Gumová přísavka zajistí misku... více informací »
Dětská miska s přísavkou a lžičkou BAYBY
Značka: Bayby
159 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská miska s přísavkou a lžičkou patří mezi praktické pomocníky při dětském stolování. Gumová přísavka zajistí misku...

Dětská miska s přísavkou a lžičkou patří mezi praktické pomocníky při dětském stolování. Gumová přísavka zajistí misku pevně na místě a nehrozí její převrhnutí. Je vybavena skvěle těsnícím víčkem se speciální prohlubní pro lžičku. Sadu dětského nádobí tak budete mít vždy pohromadě a připravenou k použití doma nebo na výletě. Materiál: zdravotně nezávadný plast přizpůsobený dětem a vhodný pro styk s potravinami (neobsahuje Bisphenol-A).Protiskluzová přísavka zamezující pohybu nebo převrhnutíDokonale těsnící víčko udrží pokrm bez vylití i při cestováníLžička pasující do prohlubně víčkaZdravotně nezávadný materiál Dětská miska s přísavkou a lžičkou BAYBY značky Bayby.

Dětská miska s přísavkou a lžičkou BAYBY – protiskluzová přísavka zamezující pohybu nebo převrhnutí – . plast, kov.

Kvalitní a levný produkt Dětská miska s přísavkou a lžičkou BAYBY od společnosti s dlouholetou tradicí Bayby máte možnost sehnat zde teď za super peníze. Aktuálně stojí u nás 159 Kč.