Adventní kalendář WINTER MAGIC

Adventní kalendář WINTER MAGIC je plný překvapení v podobě dekorativní kosmetiky. Najdete v něm mnoho důležitých kosmetických... více informací »
Adventní kalendář WINTER MAGIC
Značka: Accentra
899 Kč
Ověřit dostupnost
Adventní kalendář WINTER MAGIC je plný překvapení v podobě dekorativní kosmetiky. Najdete v něm mnoho důležitých kosmetických...

Adventní kalendář WINTER MAGIC je plný překvapení v podobě dekorativní kosmetiky. Najdete v něm mnoho důležitých kosmetických přípravků, které jsou potřebné pro líčení a nejen to.Obsah kalendáře:1. rtěnka2. paleta očních stínů3. ořezávátko na kosmetické tužky4. tužka na oči5. vosk na obočí6. lak na nehty7. aplikátor na rtěnku, oční stíny a štětec na tvářenku8. lesk na rty9. tvářenka10. lesk na rty11. vosk na obočí12. rozdělovač prstů13. lesk na rty14. tvářenka15. štěteček16. tužka na rty17. umělé řasy18. lesk na rty19. pilník na nehty20. lesk na rty21. zrcátko22. lak na nehty23. rtěnka24. paleta očních stínů• Adventní kalendář WINTER MAGIC• 24 každodenních překvapení• Dekorativní kosmetika• Ideální dárek Adventní kalendář WINTER MAGIC značky Accentra.

Adventní kalendář WINTER MAGIC – 24 překvapení – . .

Oblíbený a akční produkt Adventní kalendář WINTER MAGIC od skvělé značky Accentra je k dispozici právě teď u nás za výprodejovou cenu! Cena již od 899 Kč.