Nosní zátka pro alergiky

Nosní zátka pro alergiky je alternativou pro úlevu od senné rýmy bez vedlejších účinků a chemických látek. Červené světlo obou nosních sond... více informací »
Nosní zátka pro alergiky
Značka: WENKO
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Nosní zátka pro alergiky je alternativou pro úlevu od senné rýmy bez vedlejších účinků a chemických látek. Červené světlo obou nosních sond...

Nosní zátka pro alergiky je alternativou pro úlevu od senné rýmy bez vedlejších účinků a chemických látek. Červené světlo obou nosních sond inhibuje uvolňování histaminu v buňkách, které jsou za něj zodpovědné. To snižuje otok nosní sliznice a ústup příznaků. Použití nosní zátky je hračka: stačí ji vložit do nosu a zapnout. Zařízení se po třech minutách automaticky vypne, což je signalizováno zvukovým signálem. Doporučujeme dvě aplikace po 3 minutách denně. 2 páry vyměnitelných krytů nosní sondy ze silikonu. Napájení 2x CR2023. Nosní zátka pro alergiky značky WENKO.

Exkluzivní kus Nosní zátka pro alergiky od dodavatele zboží WENKO je k dispozici na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně. Aktuálně v akci od 1 099 Kč.