Aroma difuzér Grundig

Aroma difuzér Grundig je malý a lehký. Hodí se do každého interiéru, který po přidání esenciálního oleje provoní a dokáže zvlhčit vzduch.... více informací »
Aroma difuzér Grundig
Značka: Grundig
499 Kč
Ověřit dostupnost
Aroma difuzér Grundig je malý a lehký. Hodí se do každého interiéru, který po přidání esenciálního oleje provoní a dokáže zvlhčit vzduch....

Aroma difuzér Grundig je malý a lehký. Hodí se do každého interiéru, který po přidání esenciálního oleje provoní a dokáže zvlhčit vzduch. Difuzér pracuje velmi tiše a po vyčerpání vody v nádržce se automaticky vypne. Jeho součástí je také jemné náladové LED světlo, které si zvolíte ve své oblíbené barvě. Provoz: USB kabel (součástí balení).Materiál: plast. Rozměry: 16 x 18 x 18 cm. Hmotnost: 366 g.Aroma difuzérPro příjemnou vůniZvlhčuje vzduchTichý chodAutomatické vypnutíNáladové LED světlo (různé barvy)USB kabel součástí baleníNádržka na vodu 80 mlUkazatel hladiny vody Aroma difuzér Grundig značky Grundig.

Aroma difuzér Grundig – tichý chod, automatické vypnutí – . ABS.

Tento exkluzivní produkt Aroma difuzér Grundig od výrobce se zárukou kvality Grundig dostanete momentálně v naši nabídce opravdu levně. Levně za cenu 499 Kč.