Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití.... více informací »
Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm
Značka: Prosperplast
109 Kč
Ověřit dostupnost
Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití....

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm usnadní zavlažování vašich rostlin. Je vhodný pro celoroční venkovní i vnitřní použití. Kvalitní plast, z kterého je vyrobený, je odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám.Použití:Na dno černé separační vložky nasypte substrát a vložte rostlinu. Substrátem vyplňte i volný prostor, který je mezi balem rostliny, separační vložkou a truhlíkem. Do výřezu v separační vložce vložte vodoznak. Po zalití se v místě mezi separační podložkou a dnem truhlíku vytvoří větší zásoba vody, která ušetří a usnadní zalévání. Stav vody mezi separační podložkou a truhlíkem ukazuje vodoznak.Truhlík se zavlažovacím systémemOdolný plastDélka 50 cmŠířka 19 cmVýška 16 cmHmotnost 500 gObjem 7,5 l  Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm značky Prosperplast.

Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm – zavlažovací systém, snadné zavlažování rostlin, pro vnitřní použití i pro celoroční venkovní, kvalitní plast odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám – . plast.

Tento exkluzivní výrobek Truhlík se zavlažovacím systémem BALCONY CAN 50 cm od známého výrobce Prosperplast lze nakoupit momentálně na našich stránkách extra výhodně. Cena již od 109 Kč.