Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206

Dát si sluchátka jen tak do kapsy, třeba úzkých kalhot je už tak snadné. Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206BK sedí v uchu... více informací »
Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206
Značka: Philips
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Dát si sluchátka jen tak do kapsy, třeba úzkých kalhot je už tak snadné. Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206BK sedí v uchu...

Dát si sluchátka jen tak do kapsy, třeba úzkých kalhot je už tak snadné. Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206BK sedí v uchu díky měkkým a vyměnitelným silikonovým krytům skutečně velmi pohodlně. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 6 hodin přehrávání a dalších 12 hodin vám poskytne plně nabité pouzdro. Rychlé nabíjení zvládne během 15 minut přidat hodinu přehrávání. Plné nabití pouzdra prostřednictvím USB-C kabelu trvá 2 hodiny. Nemusíte však zůstat pouze u poslechu hudby. Koncovky sluchátek jsou vybavené mikrofonem a sluchátky můžete přijímat hovory. Pokud máte dlouhý hovor, stačí k němu pouze jedno sluchátko a druhé nechat nabíjet. Snadné ovládání hlasitosti a přepínání mezi skladbami prostřednictvím integrovaných tlačítek. Aktivujte hlasového asistenta ve svém telefonu a užívejte si jeho služeb. Bezdrátový provoz prostřednictvím Bluetooth s dosahem až 10 m. Sluchátka jsou připravena ke spárování s vaším telefonem hned, jak otevřete pouzdro a zapnete Bluetooth. Od té chvíle si budou vždy pamatovat poslední spárované zařízení. Krytí IPX4 zajistí odolnost proti potu a stříkající vodě. Frekvenční rozsah: 20 – 20.000 Hz. Baterie: Li-Pol. Rozměry: šířka 5,7 cm, výška 4,57 cm, hloubka 3,1 cm. Hmotnost: 37 g. Vyrobila společnost Philips.Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2205BKMalé a praktické nabíjecí pouzdroPohodlné a bezpečné usazení ve vnějším zvukovoduNetlačíProvoz na plné nabití 6 hod + 12 hod z pouzdraRychlé nabíjení 15 min/1 hod přehráváníIntegrovaná tlačítka pro ovládáníVestavěný mikrofon pro hovoryAutomatické párování s BluetoothDosah 10 mBaterie Li-PolFrekvenční rozsah 20 – 20.000 HzImpedance 16 OhmCitlivost 101 dB (1 kHz)Maximální příkon 5 mWPrůměr reproduktorů 6 mmOchrana IPX4 proti potu a stříkající voděHmotnost 37 gKabel USB-C3 velikosti výměnných náušníků Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206 značky Philips.

Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206 – pohodlné a bezpečné usazení ve vnějším zvukovodu, netlačí, automatické párování s Bluetooth – dosah 10 m, 3 velikosti výměnných náušníků – provoz na plné nabití 6 hod + 12 hod z pouzdra, rychlé nabíjení 15 min/1 hod přehrávání, ochrana IPX4 proti potu a stříkající vodě. plast.

Velmi prodávaný kus Bezdrátová sluchátka PHILIPS TAT2206 od top výrobce Philips snadno můžete najít právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. V akci za cenu 1 399 Kč.