Bezdrátová sluchátka Grundig

Bezdrátová sluchátka Grundig jsou stereofonní a můžete díky nim poslouchat hudbu nebo telefonovat. Už se nestane, že byste zmeškali příchozí... více informací »
Bezdrátová sluchátka Grundig
Značka: Grundig
299 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátová sluchátka Grundig jsou stereofonní a můžete díky nim poslouchat hudbu nebo telefonovat. Už se nestane, že byste zmeškali příchozí...

Bezdrátová sluchátka Grundig jsou stereofonní a můžete díky nim poslouchat hudbu nebo telefonovat. Už se nestane, že byste zmeškali příchozí hovor. Mezi hovorem a hudbou můžete snadno přepínat. Na plné nabití můžete poslouchat hudbu nebo telefonovat 6,5 – 7 hodin.Dosah: 10 m.Bezdrátová sluchátka GrundigStereofonní zvukVnější izolace proti hlukuBluetooth 5.0Integrovaný mikrofonPřepínání mezi hudbou a hovoremPřehrávání 6,5 – 7 hodPohotovostní doba 50 hodinDoba nabíjení 2,5 hodDosah 10 mKapacita baterie 150 mAhKompatibilita: Android, iOSSoučástí balení micro USB kabel Bezdrátová sluchátka Grundig značky Grundig.

Bezdrátová sluchátka Grundig – doba nabíjení 2,5 hod, integrovaný mikrofon, – . termoplastický polymer ABS.

Nejprodávanější produkt Bezdrátová sluchátka Grundig od výrobce s dobrým jménem Grundig dostanete zde extra se slevou! Nabídky od 299 Kč.