Sada nožů v bloku Alpina

Nerezová sada nožů v bloku obsahuje kromě stojanu také 12 luxusních nožů s nerezovými čepelemi, ocílku a nůžky s antiadhézním povlakem. Celá... více informací »
Sada nožů v bloku Alpina
Značka: Alpina
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezová sada nožů v bloku obsahuje kromě stojanu také 12 luxusních nožů s nerezovými čepelemi, ocílku a nůžky s antiadhézním povlakem. Celá...

Nerezová sada nožů v bloku obsahuje kromě stojanu také 12 luxusních nožů s nerezovými čepelemi, ocílku a nůžky s antiadhézním povlakem. Celá souprava se tak pohodlně vejde do černého dřevěného bloku, který můžete mít v kuchyni kdykoliv po ruce. Nože nejsou vhodné do myčky.Hmotnost včetně balení: cca 4,05 kg.Nože v sadě:- 1x kuchařský nůž- 1x nůž na chléb- 1x řezací nůž- 1x nůž Santoku- 1x univerzální nůž- 1x loupací nůž- 6x steakový nůžSada nožů v bloku12 nerezových nožůOcílka a nůžkyKvalitní materiál i zpracování Sada nožů v bloku Alpina značky Alpina.

Sada nožů v bloku Alpina – kvalitní materiál i zpracování – . nerezová ocel, MDF, polypropylen.

Tento neodolatelný produkt Sada nožů v bloku Alpina od společnosti Alpina pohodlně získáte aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Akční ceny od 1 549 Kč.