Capital Sports Mamao Touring Board, nafukovací paddleboard, SUP Board Set, touring

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital... více informací »
Capital Sports Mamao Touring Board
12 699 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital...

Užijte si letní pádlování na vodě: ať už jde o rodinnou zábavu, nebo o produktivní trénink celého těla – Mokulau Allrounder Tandem by Capital Sports nabízí vysoce kvalitní kompletní vybavení pro rozsáhlé výlety ve stoje na jezerech, řekách a světových mořích. Dlouhý a úzký tvar turistického prkna zajišťuje menší odpor vody a vyšší rychlost – ideální pro začátečníky i pokročilé vodáky na dlouhé pádlování a výlety.Pásek na nohy s vodítkem a pět úchytů na desce zajišťují velkou bezpečnost. Prkno vám tak neujede, ani když jste v rychlejších vodách. Paddleboard je rychlý a velmi snadno se s ním manipuluje: ve vhodném batohu ho snadno přepravíte k vodě. Tam ji za necelých deset minut nafouknete přiloženou dvoutaktní vzduchovou pumpou a sportovní zábava může začít. Lehké teleskopické pádlo ze skelných vláken lze nastavit podle velikosti postavy: Krátké pádlo pro sezení nebo klečení, abyste získali bezpečí na prkně, a dlouhé pádlo pro stání. Díky nosným popruhům si s sebou na cesty můžete vzít i lehká zavazadla, například zásoby. Díky superstabilní technologii DropStitch můžete SUP prkno nafouknout na optimální vnitřní tlak 15 PSI. Díky tomu je mimořádně stabilní a snadno se vyvažuje. Zvláště zajímavý je akční nástavec na přední straně desky. Lze k němu bezpečně připevnit chytrý telefon nebo kameru, například pro záznam vašich výprav, poslech hudby nebo třeba sledování online fitness kurzu.Užívejte si svět z vody: S Stand Up Paddleboard Mamao Touring Board 330 Capital Sports trénujete celé tělo a objevujete města, řeky a jezera z nové perspektivy.Při používání tohoto výrobku dodržujte místní předpisy o bezpečnosti na vodních cestách a ve vodě.

Tento levný produkt Capital Sports Mamao Touring Board, nafukovací paddleboard, SUP Board Set, touring od výrobce Capital Sports jednoduše můžete získat ještě dnes opravdu výhodně. Nyní za 12 699 Kč.