Úložný box na obuv

Úložný box na obuv je skvělý prostředek pro organizaci obuvi v šatně nebo v předsíni. Obuv je chráněná před prachem a poškozením.... více informací »
Úložný box na obuv
Značka: Astoreo
89 Kč
Ověřit dostupnost
Úložný box na obuv je skvělý prostředek pro organizaci obuvi v šatně nebo v předsíni. Obuv je chráněná před prachem a poškozením....

Úložný box na obuv je skvělý prostředek pro organizaci obuvi v šatně nebo v předsíni. Obuv je chráněná před prachem a poškozením. Transparentní provedení umožňuje snadnou orientaci. Box je stohovatelný a ušetří tak mnoho místa navíc.Materiál: vysoce kvalitní plast.Varianta pro dámskou obuv:Celkové rozměry: šířka 19 cm, délka 33 cm, výška 11 cm. Vnitřní rozměry cca: šířka 18 cm, délka 30,5 cm.Varianta pro pánskou obuv:Celkové rozměry: šířka 21 cm, délka 36 cm, výška 13 cm. Vnitřní rozměry cca: šířka 20 cm, délka 34,5 cm. Úložný box na dámskou obuvTransparentní provedeníOtvor pro ventilaciPraktické přední zavírání na klipyStohovatelnýNízká hmotnost Úložný box na obuv značky Astoreo.

Úložný box na obuv – otvor pro ventilaci – . PPRC.

Tento unikátní produkt Úložný box na obuv od společnosti s dlouholetou tradicí Astoreo snadno můžete získat tady za příznivou cenu. Nyní pořídíte od 89 Kč.