Skládací silikonový cedník hranatý

Prostorově úsporný silikonový cedník hranatého tvaru využijete v každé kuchyni. Ať už doma, na chatě nebo kempu. Díky bočním... více informací »
Skládací silikonový cedník hranatý
Značka: Astoreo
89 Kč
Ověřit dostupnost
Prostorově úsporný silikonový cedník hranatého tvaru využijete v každé kuchyni. Ať už doma, na chatě nebo kempu. Díky bočním...

Prostorově úsporný silikonový cedník hranatého tvaru využijete v každé kuchyni. Ať už doma, na chatě nebo kempu. Díky bočním silikonovým stranám je skládací a zabere minimum místa. Tak snadno nyní scedíte uvařené těstoviny, brambory, knedlíky nebo umytou zeleninu a ovoce.Rozměry: 25 x 21 x 3 cmPevné okraje a dno je ze zdravotně nezávadného materiáluPraktické očko umožňuje cedník zavěsitSkládací, nezabere téměř žádné místoSkvělý pomocník doma, na chatě i v kempuPraktické poutko k zavěšeníScedíte snadno a rychle jakékoliv suroviny  Skládací silikonový cedník hranatý značky Astoreo.

Skládací silikonový cedník hranatý – skládací, nezabere téměř žádné místo – . .

Tento levný výrobek Skládací silikonový cedník hranatý od dodavatele se skvělou pověstí Astoreo máte možnost sehnat ještě dnes až neuvěřitelně levně. Aktuálně v akci za 89 Kč.