Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, černý, 15 cm

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému úspěchu bez... více informací »
Capital Sports Rookso Soft Jump Box
3 039 Kč
Ověřit dostupnost
S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému úspěchu bez...

S plyoboxem Rookso od společnosti CAPITAL SPORTS se s plyometrickým cvičením dostanete krok za krokem k osobnímu tréninkovému úspěchu bez zranění.Pro tento účel má plyobox příjemnou výplň z velmi husté pěny a je také vhodný pro trvalé skokové zatížení. Jeho vnější materiál tvoří odolný vinylový potah, který lze snadno čistit.S výškou 15 cm umožňuje Soft Jump Box plyometrické skákání a Cross-Trainingový trénink v souladu s příslušnou úrovní výkonu a tréninkovými nároky. Pro náročnější trénink lze na sebe umístit několik boxů a spojit je pomocí suchých zipů.Rookso je ideálním doplňkem pro domácí tělocvičny nebo profesionální studia.

Tento zlevněný kus Capital Sports Rookso Soft Jump Box, plyobox, černý, 15 cm od značky Capital Sports jednoduše můžete sehnat právě za výhodnou cenu. Akční cena 3 039 Kč.