Calibra Joy Dog Classic Chicken Rings

Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – kolečka z kuřecího masa s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Kuřecí... více informací »
Calibra Joy Dog Classic Chicken Rings
Značka: Astoreo
64 Kč
Ověřit dostupnost
Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – kolečka z kuřecího masa s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Kuřecí...

Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – kolečka z kuřecího masa s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku. Kuřecí kolečka.Zdravý, voňavý a lehce stravitelný pamlsek, který skvěle obohatí jídelníček vašeho mazlíčka.Lahodná kolečka z kuřecího masa s vysokým obsahem proteinů a minimem tuku potěší všechny velké i malé psí mlsaly.Doplňkové krmivo pro psy.Složení: kuřecí maso, kukuřičný škrob, glycerin, rostlinný protein, sorbitol.Analytické složky: hrubý protein 51%, obsah tuků 2%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 2%, vlhkost 20%. Calibra Joy Dog Classic Chicken Rings značky .

Calibra Joy Dog Classic Chicken Rings – – . .

Oblíbený a akční produkt Calibra Joy Dog Classic Chicken Rings od kvalitního výrobce Astoreo snadno můžete sehnat již dnes za výhodné peníze! Za bezkonkureční cenu 64 Kč.