Klarstein Raclette Coasters, podtácky, příslušenství, 8 kusů pro raclette pánve z břidlice, gumové nožičky

Hodujte stejně intenzivně jako během dlouhých silvestrovských nocí: Raclette hostina je něco pro labužníky. Aby vám nic nezkazilo požitek, jsou tu... více informací »
Klarstein Raclette Coasters
Značka: Klarstein
499 Kč
Ověřit dostupnost
Hodujte stejně intenzivně jako během dlouhých silvestrovských nocí: Raclette hostina je něco pro labužníky. Aby vám nic nezkazilo požitek, jsou tu...

Hodujte stejně intenzivně jako během dlouhých silvestrovských nocí: Raclette hostina je něco pro labužníky. Aby vám nic nezkazilo požitek, jsou tu vysoce kvalitní a exkluzivní podložky od Klarstein S nimi můžete zapomenout na otázku: „Kam s horkými pánvemi? Břidlicové podložky se dokonale hodí ke klasickým raclette pánvím. Zároveň přesvědčí svou nadčasovou elegancí – jsou vyrobeny z ušlechtilé břidlice. Díky tomu jsou odolné vůči vysokým teplotám a těžké, takže na stole dobře a bezpečně drží. Čtyři malé gumové nožičky na spodní straně zajišťují bezpečné uchycení a zabraňují sklouznutí na jakémkoli povrchu. Získáte levnou exkluzivní sadu 8 ušlechtilých podložek S podložkami pro raclette můžete elegantně vylepšit své raclette vybavení a hodovat s větším komfortem – díky ušlechtilému designu potěšíte i oko!

Tento skvělý produkt Klarstein Raclette Coasters, podtácky, příslušenství, 8 kusů pro raclette pánve z břidlice, gumové nožičky od společnosti Klarstein pohodlně dostanete aktuálně na webu pořád výhodně. Cena již od 499 Kč.