Crossbody kabelka

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se... více informací »
Crossbody kabelka
Značka: David Jones
649 Kč
Ověřit dostupnost
Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se...

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se jedná o kabelku, která se nosí křížem (přes hlavu). Tím získáváte volné ruce, a přesto máte svoje věci stále pohodlně při sobě. K formálnějšímu oblečení ji však můžete nosit i na rameni. Malá kabelka přes rameno je velmi praktická a ideální pro každodenní nošení i do společnosti. Každé události vdechne ten správný šarm. Hlavní kapsa je uzavíratelná zipem. Ve vnitřní části je menší volná kapsa a kapsa na zip. Vnější přední část je vybavena kapsou na patent. Ramenní popruh je délkově nastavitelný. Ve spodní části kabelky jsou vsazené kovové ochranné cvoky, které ji chrání před poškozením, pokud ji postavíte na zem.Materiál: koženka. Rozměry: 22 x 18 x 9 cm.Crossbody kabelkaHlavní kapsa na zip2 vnitřní menší kapsyVnější kapsa na patent v přední částiRamenní, nastavitelný popruh Crossbody kabelka značky David Jones.

Crossbody kabelka – ramenní, nastavitelný popruh, ve spodní části kabelky jsou vsazené kovové ochranné cvoky – vnější kapsa na patent v přední části. koženka.

Velmi prodávaný kus Crossbody kabelka od populární značky David Jones můžete získat zde nyní výhodně. Právě lze objednat jen za 649 Kč.