Dárková sada Palmolive MEN

Dárková sada Palmolive MEN v kosmetickém pouzdru nabízí produkty pro každodenní použití.Set s osvěžující pánskou vůní... více informací »
Dárková sada Palmolive MEN
Značka: Palmolive
389 Kč
Ověřit dostupnost
Dárková sada Palmolive MEN v kosmetickém pouzdru nabízí produkty pro každodenní použití.Set s osvěžující pánskou vůní...

Dárková sada Palmolive MEN v kosmetickém pouzdru nabízí produkty pro každodenní použití.Set s osvěžující pánskou vůní obsahuje:1. Sprchový gel Palmolive MEN Refreshing 3 v 1 (250 ml). Vhodný pro tělo, obličej i vlasy.2. Sprchový gel Palmolive MEN Sensitive 2 v 1 (250 ml) s extrakty z aloe vera a vitaminem E pro citlivou pokožku. Jedinečné složení vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a zajišťuje neustálou péči a ochranu.3. Tuhý antiperspirant pro muže Mennen Speed Stick Avalanche 60 g je ledově chladivý a zajišťuje svěží pocit po celý den.4. Šampon Palmolive Men Invigorating 350 ml, dávka energie pro zdravou pokožku hlavy. Obohacený o 100% přírodní výtažky z máty a oleje z cedrového dřeva s osvěžující pánskou vůní.• Dárková sada Palmolive MEN• Kosmetické pouzdro součástí balení• Osvěžující pánská vůně Dárková sada Palmolive MEN značky Palmolive.

Dárková sada Palmolive MEN – kosmetické pouzdro součástí balení – . .

Vysoce kvalitní kousek Dárková sada Palmolive MEN od kvalitního výrobce Palmolive máte možnost sehnat právě dnes za akční cenu. Ve skvělé akci za 389 Kč.