Dětské chodítko 5v1

V určitém věku našich nejmenších přichází chvíle pro pomocníky při prvních krůčcích. Pokud jsou navíc i zábavní jako je... více informací »
Dětské chodítko 5v1
Značka: Buddy Toys
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
V určitém věku našich nejmenších přichází chvíle pro pomocníky při prvních krůčcích. Pokud jsou navíc i zábavní jako je...

V určitém věku našich nejmenších přichází chvíle pro pomocníky při prvních krůčcích. Pokud jsou navíc i zábavní jako je dětské chodítko 5v1, je radost dětí z chození několikanásobná. Hrací panel je nastavitelný a můžete ho naklonit tak, aby splňovalo potřeby dítěte. Chodítko skvěle poslouží jako hrazdička pro nejmenší. Barevná pianová klávesnice hraje 5 tóny, vydává zábavné zvuky zvířat, přehrává melodie a bliká veselými světly. Děti ocení hmatové části panelu, kterými jsou klakson, řadicí páka, mobilní telefon, klíč k zapalování, otočné kolečko a zrcátko bezpečné pro děti. Robustní a stabilní nohy chodítka jsou opatřeny kolečky a zafixovány bezpečnostními zámky. Nožky jsou odnímatelné, aby se dalo chodítko snadno přenášet, skladovat nebo jen samostatně využít herní panel. Provoz na 3 baterie AA (nejsou součástí balení).Vhodné pro děti od 3 měsícůVariabilní chodítko se přizpůsobuje věku a potřebám dítěteHrací odnímatelný panel pro dětskou zábavuOdnímatelné nohy chodítka fixované bezpečnostními zámkyProvoz na 3 ks AA baterií (nejsou součástí) Dětské chodítko 5v1 značky Buddy Toys.

Dětské chodítko 5v1 – variabilní chodítko se přizpůsobuje věku a potřebám dítěte – . plast.

Tento levný výrobek Dětské chodítko 5v1 od značky s dlouholetou historií Buddy Toys snadno můžete sehnat u nás právě za super peníze! Nabídka od 1 499 Kč.