Diamantové malování vlk

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu... více informací »
Diamantové malování vlk
Značka: Weltbild
439 Kč
Ověřit dostupnost
Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu...

Tento magický obraz si můžete sami vytvořit barevnými kamínky. Kamínky jsou rozdělené do sáčků a opatřeny kódem. Plátno zase obsahuje legendu právě s kódy, ke kterým jsou přirazeny kamínky. Plátno má na sobě má písmena a číslice, na které se aplikují čtvercové kamínky. Hotový obraz můžete zarámovat a vyvěsit u vás doma. Umělecké dílo tak bude sloužit jako bytová dekorace. Používejte přiložené speciální pinzety, pomocí kterých lze umělé kameny snadno uchopit. Sada obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít pracovat. Plátno na dřevěném rámu – 50 x 40 cm Diamantové malování vlk značky Weltbild.

Oblíbený a kvalitní kousek Diamantové malování vlk od výrobce se zárukou kvality Weltbild je k získání v naší nabídce za výprodejovou cenu! Za bezkonkureční cenu 439 Kč.