Set dóz na česnek, cibuli a citron

Sada praktických dóz uchová v ledničce nespotřebované kousky zeleniny čerstvé a bez zápachu. Zbytek syrové cibule, kterou jste... více informací »
Set dóz na česnek
Značka: Astoreo
69 Kč
Ověřit dostupnost
Sada praktických dóz uchová v ledničce nespotřebované kousky zeleniny čerstvé a bez zápachu. Zbytek syrové cibule, kterou jste...

Sada praktických dóz uchová v ledničce nespotřebované kousky zeleniny čerstvé a bez zápachu. Zbytek syrové cibule, kterou jste při vaření nestačili využít, uložte do malé cibulové dózy. V ledničce ji rozhodně nepřehlédnete, ale co je hlavní – neucítíte. Do ostatních dóz stejným způsobem uložíte česnek, rozkrojený citrón či další aromatické a šťavnaté potraviny. Dózy nepropouští nepříjemné pachy a ani nepřejímají jiné.  Uložené suroviny si ponechají dlouhodobou čerstvost.Sada obsahuje 1 dózu na česnek, 1 dózu na cibuli a 1 dózu na citrón.V sadě 3 kusůNa česnek, cibuli a citrónVyužití i pro jiné druhy potravinPřehledné uvnitř ledničky Set dóz na česnek, cibuli a citron značky Astoreo.

Set dóz na česnek, cibuli a citron – přehledné uvnitř ledničky – . .

Super produkt Set dóz na česnek, cibuli a citron od značky s dobrým jménem Astoreo pohodlně získáte u nás levně! Cenově vychází na 69 Kč.