Struhadlo v dóze

Struhadlo na zeleninu, ovoce nebo sýr disponuje nádobou, do které strouhací část skvěle zapadne. Praktická nádoba nastrouhané... více informací »
Struhadlo v dóze
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost
Struhadlo na zeleninu, ovoce nebo sýr disponuje nádobou, do které strouhací část skvěle zapadne. Praktická nádoba nastrouhané...

Struhadlo na zeleninu, ovoce nebo sýr disponuje nádobou, do které strouhací část skvěle zapadne. Praktická nádoba nastrouhané potraviny zachytí a tím zamezí nepořádku, který vzniká při strouhání na běžném struhadle. Struhadlo má dvě plochy, pro jemné a hrubší strouhání a lze ho díky plastovému úchytu snadno vyjmout a očistit.Materiál odolný plastRozměry: délka 20 cm, šířka 17 cm, výška 8 cmSoučástí nádoby je průhledné odnímatelné víko, které chrání nastrouhanou potravinu před vysycháním. Po nastrouhání stačí víko přiklopit a uložit do ledničky nebo přímo servírovat na stůlPo vyjmutí struhadla získáte samostatnou krabičku se sklápěcím víkem Struhadlo v dóze značky Astoreo.

Struhadlo v dóze – součástí nádoby je průhledné odnímatelné víko – . .

Velmi oblíbený výrobek Struhadlo v dóze od značky s tradicí a dobrou pověstí Astoreo jednoduše můžete získat již dnes za mimořádně nízkou cenu. Akční cena 119 Kč.