Led dřevěná dekorace sova

Chytrá sova rozjasňuje večerní hodiny měkkým světlem. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez... více informací »
Led dřevěná dekorace sova
Značka: Weltbild
159 Kč
Ověřit dostupnost
Chytrá sova rozjasňuje večerní hodiny měkkým světlem. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez...

Chytrá sova rozjasňuje večerní hodiny měkkým světlem. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez osvětlení. Díky bezdrátovému provozu na baterie lze sovu LED umístit kamkoli: ozdobte si náladové světlo na okenním parapetu, na příborníku nebo na poličce. Lampa je vyrobena z přírodního dřeva a má roztomilý design sovy. 5 teplých bílých LED diod prosvítá skrz fólii v ušlechtilém pergamenovém vzhledu a vytváří skvělou scénu s uměleckým prolamovaným vzorem. S pohodlnou funkcí vypnutí: Protože je světelný motiv vybaven časovačem, osvětlení se v případě potřeby po 6 hodinách automaticky vypne. Bezdrátový provoz na baterie (na 2 x AAA baterie, nejsou součástí dodávky). Rozměry, š x v x h: 11 x 16 x 5 cm. Led dřevěná dekorace sova značky Weltbild.

Velmi žádaný kousek Led dřevěná dekorace sova od značky Weltbild pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce skutečně výhodně! Právě nyní za 159 Kč.