Led dřevěná dekorace ježek

Roztomilý ježek rozzáří večerní hodiny jemnou září. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez osvětlení. Díky... více informací »
Led dřevěná dekorace ježek
Značka: Weltbild
159 Kč
Ověřit dostupnost
Roztomilý ježek rozzáří večerní hodiny jemnou září. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez osvětlení. Díky...

Roztomilý ježek rozzáří večerní hodiny jemnou září. Díky krásnému designu s mnoha detaily je okouzlujícím lákadlem i bez osvětlení. Díky bezdrátovému provozu na baterie lze ježka LED umístit kamkoli: Náladové světlo můžete umístit na okenní parapet, na příborník nebo na poličku. Ježek se skvěle hodí i jako ústřední dekorace stolu, protože je stejně krásný z obou stran. Lampa je vyrobena z přírodního dřeva a má půvabný design ježka. 5 teplých bílých LED diod prosvítá skrz fólii v ušlechtilém pergamenovém vzhledu a vytváří skvělou scénu s uměleckým prolamovaným vzorem. S pohodlnou funkcí vypnutí: Protože je světelný motiv vybaven časovačem, osvětlení se v případě potřeby po 6 hodinách automaticky vypne. Bezdrátový provoz na baterie (na 2 x AAA baterie, nejsou součástí dodávky). Rozměry, D x V x H: 19,5 x 13,5 x 5 cm. Led dřevěná dekorace ježek značky Weltbild.

Neodolatelný produkt Led dřevěná dekorace ježek od výrobce se zárukou kvality Weltbild jednoduše získáte právě teď trvale výhodně! V současnosti za 159 Kč.