VitalBite dušené filetky

100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82% masa a živočišných produktů v kouscích.... více informací »
VitalBite dušené filetky
Značka: Astoreo
46 Kč
Ověřit dostupnost
100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82% masa a živočišných produktů v kouscích....

100% kompletní psí krmiva VitalBite balená v praktických kapsičkách obsahují 82% masa a živočišných produktů v kouscích. Kapsičky si uchovávají čerstvost šťavnatých kousků masa spolu s cennými vitamíny a minerály. Vitamín E, biotin a zinek zajišťují, že váš mazlíček má zdravou kůži a lesklou srst, zatímco inulin je druhem probiotické vlákniny, která podporuje optimální trávení. Kapsičky obsahují vše, co váš dospělý pes potřebuje, bez přidaných barviv a umělých příchutí.Složení: maso a výrobky živočišného původu (4% kuřecí), bílkovinové extrakty rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry. maso a výrobky živočišného původu (4%hovězí), bílkovinové extrakty rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8%, tuk 5%, popel 2%, vláknina 0,4%. VitalBite dušené filetky značky .

VitalBite dušené filetky – – . .

Kvalitní kousek VitalBite dušené filetky od značky se zárukou kvality Astoreo jde pořídit aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 46 Kč.