Elektrický ohřívač nohou 2 v 1 elewa

Měkký, příjemný a pohodlný ohřívač nohou přináší pocit příjemného a uklidňujícího tepla od nohou a tím pocit tepelné pohody. S... více informací »
Elektrický ohřívač nohou 2 v 1 elewa
Značka: InnovaGoods
599 Kč
Ověřit dostupnost
Měkký, příjemný a pohodlný ohřívač nohou přináší pocit příjemného a uklidňujícího tepla od nohou a tím pocit tepelné pohody. S...

Měkký, příjemný a pohodlný ohřívač nohou přináší pocit příjemného a uklidňujícího tepla od nohou a tím pocit tepelné pohody. S odnímatelnou protiskluzovou podrážkou na snadné použití na podlaze, ale i v posteli či na pohovce. Pro usnadnění čištění má zip na vytažení elektrického topidla i USB kabelu. Rychle se zahřívá a dosahuje teploty do 60 ºC. Lej lze používat i bez topného tělesa nebo připojení USB kabelu. Provoz ze sítě přes USB. Výkon: 10 W. Materiál: 70 % akryl, 20 % polyester,10 % nylon. Rozměry: 29,5 x 14,5 x 31,5 cm, kabel 155 cm. Elektrický ohřívač nohou 2 v 1 elewa značky InnovaGoods.

Hodně žádaný produkt Elektrický ohřívač nohou 2 v 1 elewa od výrobce s dobrým jménem InnovaGoods pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní za super peníze! Levně za cenu 599 Kč.