PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g

Expirace říjen 2021. Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a... více informací »
PreVital NATUREL filetky mix 4x85 g
Značka: Astoreo
46 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace říjen 2021. Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a...

Expirace říjen 2021. Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti. Neobsahují žádná umělá aromata. Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.Složení: Tuňák: maso a výrobky živočišného původu (74% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% tuňák), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry. Pstruh: maso a výrobky živočišného původu (74% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% pstruh), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry. Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8,5%, tuk 4,5%, popel 2%, vláknina 0,4%. PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g značky .

PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g – – . .

Nejprodávanější výrobek PreVital NATUREL filetky mix 4x85 g s osvědčenou značkou Astoreo k dostání v naší internetové nabídce za super cenu! Nyní za akční cenu 46 Kč.