Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi

Kolikrát jste si již říkali, že si necháte vytisknout pár fotek na památku nebo jako dárek s milou vzpomínkou. A kolikrát jste... více informací »
Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi
Značka: Xiaomi
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kolikrát jste si již říkali, že si necháte vytisknout pár fotek na památku nebo jako dárek s milou vzpomínkou. A kolikrát jste...

Kolikrát jste si již říkali, že si necháte vytisknout pár fotek na památku nebo jako dárek s milou vzpomínkou. A kolikrát jste skutečně udělali? Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi vás nyní přiblížila k fotografiím, které si vytisknete okamžitě a kdekoliv právě budete. Ačkoliv je malá, odvádí skvělou práci v podobě kvalitních fotek, které jsou odolné vůči blednutí a setření. Princip Termosublimační technologie umožňuje kvalitní a rychlý tisk přímo z mobilu prostřednictvím Bluetooth, s připojením až pro 3 zařízení. Výsledné fotografie si zachovávají svou kvalitu i po letech. Na jedno nabití tiskárna vytiskne až 20 fotografií (45 vteřin/1 ks). Chytrá kompaktní tiskárna je ideální na cestování, na večírky a oslavy, kde můžete během chvilky vytisknout kvalitní fotky. Tiskne fotografie až o velikosti 5 x 7,6 cm, s rozlišením 313 x 400 DPI, ve formátu JPG a PNG. Balení obsahuje 5 fotopapírů. Samostatné fotopapíry k dokoupení najdete v naší nabídce.Hmotnost: 181 g. Rozměry: 2,46 x 8,5 x 12,4 cm Přenosná tiskárna fotografií XiaomiKompaktníVelikost ideální na cestyTermosublimační technologieFotografie si uchovávají svou kvalitu po mnoho letSnadná obsluha prostřednictvím BluetoothPřipojení až pro 3 zařízeníSnadný tisk z mobiluNa jedno nabití až 20 fotografií45 vteřin/ fotoTisková technologie ZINKFotografie formátu 5 x 7,6 cmBezokrajový tiskTiskové rozlišení 313 x 400 DPIFormát JPG a PNGIntegrovaný akumulátor 500 mAhDobíjení Micro USB (součástí)Balení obsahuje 5 fotopapírů Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi značky Xiaomi.

Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi – obsluha prostřednictvím Bluetooth, snadný tisk z mobilu, na jedno nabití až 20 fotografií, bezokrajový tisk – balení obsahuje 5 fotopapírů, fotografie formátu 5 x 7,6 cm. plast.

Tento diskontní produkt Přenosná tiskárna fotografií Xiaomi od přední společnosti Xiaomi můžete dostat právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Momentálně v akci za 1 599 Kč.