Gourmet Gold Mltp konzerva

Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s grilovanými a dušenými kousky masa.Doporučené denní... více informací »
Gourmet Gold Mltp konzerva
Značka: Astoreo
139 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s grilovanými a dušenými kousky masa.Doporučené denní...

Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s grilovanými a dušenými kousky masa.Doporučené denní dávkování: dospělou kočku o průměrné hmotnosti (cca 4kg) krmte 4 konzervami denně a to nejméně ve 2 samostatných dávkách. Dávky krmení jsou určené pro dospělé, středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Potřeby jsou individuální a mohou se lišit. Krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si váš kočičí mazlíček udržel optimální váhu. Březí a kojící kočky krmte dle jejich potřeby.Podávejte při pokojové teplotě.Kočka by měla mít k dispozici stále dostatek čerstvé vody.Balení obsahuje: 2 x 85 g směs grilovaných a dušených kousků s hovězím a kuřetem.2 x 85 g směs grilovaných a dušených kousků s králíkem a játry.2 x 85 g směs grilovaných a dušených kousků s mořskými rybami a špenátem.2 x 85 g směs grilovaných a dušených kousků s kachním a krůtou.Vyrobeno ve Švýcarsku. Gourmet Gold Mltp konzerva značky .

Gourmet Gold Mltp konzerva – – . .

Diskontní kus Gourmet Gold Mltp konzerva od skvělého a známého výrobce Astoreo snadno získáte momentálně v naši nabídce za extra cenu! Aktuálně v akci od 139 Kč.