Vitalbite poloměkké granule pes

Expirace říjen 2020. 100% kompletní psí krmivo s antioxidanty a chutnými měkkými kousky. Vysoký obsah tuku přispívá k... více informací »
Vitalbite poloměkké granule pes
Značka: Astoreo
130 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace říjen 2020. 100% kompletní psí krmivo s antioxidanty a chutnými měkkými kousky. Vysoký obsah tuku přispívá k...

Expirace říjen 2020. 100% kompletní psí krmivo s antioxidanty a chutnými měkkými kousky. Vysoký obsah tuku přispívá k přísunu energie vašemu psovi po celý den. Psi mají rádi tento typ krmiva zejména díky obsahu s vyšší vlhkostí a skvělé chuti. Obsahuje všechny nezbytné živiny, což přispívá k udržení zdraví vašeho psa. Spolu s obsahem s vysokým podílem bílkovin pro svaly a kondici, obsahuje také vitamíny pro podporu imunitního systému. Kroužky jsou tak dobré, že je možné je používat i jako odměny. Složení: obiloviny (4% obilovin), maso a výrobky živočišného původu ( 14% hovězí), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky,cukry., zeleniny (4% mrkev) minerální látky.Analytické složky: vlhkost 20%, protein 21%, tuk 12%, popel 7,5%, vláknina 2,5%.“ Vitalbite poloměkké granule pes značky .

Vitalbite poloměkké granule pes – – . .

Tento nejprodávanější produkt Vitalbite poloměkké granule pes od společnosti s předním postavením na trhu Astoreo máte možnost nakoupit již dnes za výborné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 130 Kč.