Odkapávač nádobí s úchyty na hrnky

Často se potýkáme s nedostatkem místa v kuchyni a obzvlášť na kuchyňské lince. Skvělé řešení nabízí odkapávač nádobí s... více informací »
Odkapávač nádobí s úchyty na hrnky
Značka: Florina
79 Kč
Ověřit dostupnost
Často se potýkáme s nedostatkem místa v kuchyni a obzvlášť na kuchyňské lince. Skvělé řešení nabízí odkapávač nádobí s...

Často se potýkáme s nedostatkem místa v kuchyni a obzvlášť na kuchyňské lince. Skvělé řešení nabízí odkapávač nádobí s úchyty na hrnky. Jeho krajní část je ohebná a jednoduše ji sklopíte přes okraj dřezu. Tím vytvoříte místo na sklopené části i pro hrnky, které můžete zavěsit na háčky. Spodní strana odkapávače je vybavena protiskluzovými nožkami a přísavkou. Praktický odkapávačSklopná část přes okraj dřezu3 háčky pro hrnkyMateriál: plast. Rozměry: 41 x 28,5 x 2,5 cm. Odkapávač nádobí s úchyty na hrnky značky Florina.

Odkapávač nádobí s úchyty na hrnky – sklopná část přes okraj dřezu, spodní strana odkapávače je vybavena protiskluzovými nožkami a přísavkou – . plast.

Hodně prodávaný kus Odkapávač nádobí s úchyty na hrnky od dodavatele zboží Florina můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně. Nyní zakoupíte za 79 Kč.