Crossbody kabelka

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se... více informací »
Crossbody kabelka
Značka: David Jones
499 Kč
Ověřit dostupnost
Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se...

Crossbody kabelky patří pro svou velikost a způsob nošení mezi jedny z nejoblíbenějších kabelek. Už z názvu je patrné, že se jedná o kabelku, která se nosí křížem (přes hlavu). Tím získáváte volné ruce, a přesto máte svoje věci stále pohodlně při sobě. Crossbody kabelka David Jones je velmi praktická a ideální pro každodenní nošení. Oceníte ji také při procházkách a výletech. Hlavní kapsa je uzavíratelná na zip. Do kabelky se vejdou všechny potřebné věci. Zadní a přední díl je vybavený menší kapsou na zip, kam si můžete uložit klíče nebo mobil. Ramenní popruh je nastavitelný pro nošení na rameni nebo křížem přes hlavu. Crossbody kabelkaPraktická a pohodlnáK nošení křížem nebo na rameniNastavitelný ramenní popruhStříbrné komponentyRozměry: šířka 26 cm, výška 25 cm, hloubka 3 cm. Materiál: syntetická kůže. Crossbody kabelka značky David Jones.

Crossbody kabelka – k nošení křížem nebo na rameni, nastavitelný ramenní popruh, stříbrné komponenty – . koženka.

Velmi žádaný produkt Crossbody kabelka od značky s dlouholetou tradicí David Jones snadno seženete právě teď u nás ve slevě. Aktuálně výhodně za 499 Kč.