Kulatá kabelka

Kulatá kabelka David Jones je jako stvořená pro bezstarostné letní chvíle. Tato minimalistická kabelka vypadá vždycky skvěle.... více informací »
Kulatá kabelka
Značka: David Jones
629 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatá kabelka David Jones je jako stvořená pro bezstarostné letní chvíle. Tato minimalistická kabelka vypadá vždycky skvěle....

Kulatá kabelka David Jones je jako stvořená pro bezstarostné letní chvíle. Tato minimalistická kabelka vypadá vždycky skvěle. Hlavní kapsa je uzavíratelná na zip. Vnitřek kabelky postačí pro ty nejdůležitější věci. Vnitřní postranní přihrádky využijete k uložení mobilu a jiných drobných věcí. Ramenní popruh je nastavitelný a dostatečně dlouhý, abyste kabelku mohla nosit na rameni i křížem. Část ramenního popruhu nahrazuje stříbrný kovový řetízek. Kulatá kabelkaNošení přes rameno nebo křížemHlavní kapsa na zipVnitřní přihrádka na mobil a jiné drobnostiNastavitelný ramenní popruhStříbrné komponentyMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 16 cm, výška 16 cm, hloubka 5 cm. Kulatá kabelka značky David Jones.

Kulatá kabelka – k nošení křížem nebo na rameni, nastavitelný ramenní popruh, stříbrné komponenty – kulatý tvar. koženka.

Kvalitní a žádaný kousek Kulatá kabelka od populární značky David Jones naleznete v naší nabídce za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 629 Kč.