Nutrilove dog kapsička gravy

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná... více informací »
Nutrilove dog kapsička gravy
Značka: Astoreo
55 Kč
Ověřit dostupnost
Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná...

Nutrilove dušené filetky je kompletní a vyvážené krmivo pro psy vysoké kvality, které může být podáváno také jako chutná pochoutka a odměna.Váš pes si vychutná skvělou chuť bez přidaných umělých aromat a bez přidaných konzervantů.Dušené filetky s delikátním kuřecím v omáčce – složení: maso a výrobky živočišného původu (82 % ve filetkách, z toho 8 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.Dušené filetky se šťavnatým hovězím v omáčce – složení: maso a výrobky živočišného původu (82% ve filetkách, z toho 8% hovězí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry.Analytické složky: vlhkost 82 %, protein 8 %, obsah tuku 5 %, hrubý popel 2 %, hrubá vláknina 0,4 %.“ Nutrilove dog kapsička gravy značky .

Nutrilove dog kapsička gravy – – . .

Tento vynikající kus Nutrilove dog kapsička gravy s pečetí kvality od značky Astoreo můžete pořídit tady za akční cenu. Výhodně za 55 Kč.