Kojenecká váha BS 90

Kojenecká váha BS 90 je praktický pomocník do každé rodiny s miminkem. Naměřené hodnoty zobrazuje přehledný LCD displej. Váha je vybavena funkcí... více informací »
Kojenecká váha BS 90
Značka: VitalPeak
1 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kojenecká váha BS 90 je praktický pomocník do každé rodiny s miminkem. Naměřené hodnoty zobrazuje přehledný LCD displej. Váha je vybavena funkcí...

Kojenecká váha BS 90 je praktický pomocník do každé rodiny s miminkem. Naměřené hodnoty zobrazuje přehledný LCD displej. Váha je vybavena funkcí TARA, která umožňuje odečíst oblečení, hračku nebo osušku vážené s dítětem. Funkci HOLD ocení zejména maminky aktivních dětí. Ta naměřenou hodnotu zastaví bez zbytečného a dlouhého vážení. Váha má ergonomický tvar pro pohodlné vážení ležícího dítěte. Disponuje také pamětí, která ukládá navážené hodnoty.Materiál: plast. Rozměry: 34 x 57 x 3,4 cm. Hmotnost: 1510 g.Kojenecká váha BS 90Funkce TARA a HOLDErgonomický tvar pro ležící dítěPaměť naměřených hodnotPřehledný LCD displej s velkými číslicemiAutomatické vypnutíSrovnání naměřených hodnotMaximální váhová odchylka +/-5gMaximální nosnost 25 kgNapájení pomocí baterií 4 x AAA Kojenecká váha BS 90 značky VitalPeak.

Kojenecká váha BS 90 – paměť naměřených hodnot – . plast.

Tento unikátní produkt Kojenecká váha BS 90 od značky VitalPeak získáte aktuálně extra se slevou. Nyní pořídíte od 1 499 Kč.