Cestovní sada na krmení pro psy

Cestovní sada na krmení pro psy představuje chytré řešení na procházky a výlety. Skládá se z láhve a kelímku. Láhev je dělená na 2 části a... více informací »
Cestovní sada na krmení pro psy
Značka: PET treatment
129 Kč
Ověřit dostupnost
Cestovní sada na krmení pro psy představuje chytré řešení na procházky a výlety. Skládá se z láhve a kelímku. Láhev je dělená na 2 části a...

Cestovní sada na krmení pro psy představuje chytré řešení na procházky a výlety. Skládá se z láhve a kelímku. Láhev je dělená na 2 části a umožňuje jednu z nich naplnit vodou a druhou psími pamlsky. Každá z částí je samostatně uzavíratelná víčkem. Součástí sady je také skládací miska na krmení, která je k láhvi jednoduše připnutá karabinou. Láhev se díky praktickému poutku pohodlně nosí i na dlouhé výlety.Materiál: termoplastická guma (TPR), polypropylen. Rozměry: láhev 10 x 23 cm, kelímek 11 x 5 cm. Objem láhve: 360 ml. Objem kelímku: 360 ml.Cestovní sada na krmení pro psyChytré řešení na dlouhé výletyLáhev a kelímekDělená láhev se samostatnými víčkySkládací miskaPraktické poutko k nošení Cestovní sada na krmení pro psy značky PET treatment.

Cestovní sada na krmení pro psy – dělená láhev se samostatnými víčky – . polypropylen, TPR.

Kvalitní a levný produkt Cestovní sada na krmení pro psy od top značky PET treatment máte možnost získat právě teď u nás za super cenu! Aktuálně v akci za 129 Kč.
Další produkty z kategorie Hračky pro psy
Další produkty od výrobce PET treatment