Zahradnický set na prořezávání 3 ks

Zahradnický set na prořezávání 3 ks je skvělý pro každého, kdo potřebuje mít živý plot nebo dřeviny v udržovaném stavu. Sada je skvělá na... více informací »
Zahradnický set na prořezávání 3 ks
Značka: Kinzo Garden
759 Kč
Ověřit dostupnost
Zahradnický set na prořezávání 3 ks je skvělý pro každého, kdo potřebuje mít živý plot nebo dřeviny v udržovaném stavu. Sada je skvělá na...

Zahradnický set na prořezávání 3 ks je skvělý pro každého, kdo potřebuje mít živý plot nebo dřeviny v udržovaném stavu. Sada je skvělá na stříhání rostlin, travin a poradí si s každou nevhodnou větví. Rukojeti nářadí jsou vyrobené z měkkého plastu a mají ergonomický tvar.Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: 19 cm, 53 cm, 67 cm.Set obsahuje:- zahradní nůžky 19 cm- Nůžky 53 cm- Velké nůžky 67 cmZahradnický set3 ks nůžekNa prořezávání a stříháníErgonomické rukojeti – měkký plast Zahradnický set na prořezávání 3 ks značky Kinzo Garden.

Zahradnický set na prořezávání 3 ks – ergonomické rukojeti – měkký plast – . nerezová ocel.

Tento skvělý produkt Zahradnický set na prořezávání 3 ks od přední značky Kinzo Garden jednoduše můžete pořídit online za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 759 Kč.