Mlékovar 1,5 l

Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu... více informací »
Mlékovar 1
Značka: Florina
499 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu...

Nerezový mlékovar je pro vaření mléka skvělý typ nádobí. Vařit v něm můžete nejen mléko, ale ideální je i na přípravu pudinků, čokolády nebo různých omáček. Je dvoustěnný a díky vodě, kterou je do prostoru mezi nerezovými stěnami třeba nalít se už mléko nikdy nepřipálí. Toto vaření využívá jednoduchého principu vaření ve vodní lázni. Voda se nalévá do mlékovaru otvorem, na kterém je nasazena nerezová píšťalka. Ta vás zvukem upozorní na to, že voda mezi stěnami se vaří a tím i samotný pokrm. Tvarované plastové držadlo je žáruvzdorné. Součástí mlékovaru je nerezová poklička. Dvoustěnný nerezový hrnecVhodný pro vaření mléka, pudinků, omáček nebo čokoládyDíky dvoustěnnému provedení se pokrm nepřipalujePíšťalka pro akustický signál varuŽáruvzdorná rukojeťNerezová pokličkaObjem 1,5 lVhodný na všechny typy sporáků kromě indukceMateriál: nerezová ocel, odolný plast. Rozměry: 15 x 17 x 20,5 cm. Objem: 1,5 l. Mlékovar 1,5 l značky Florina.

Mlékovar 1,5 l – žáruvzdorná rukojeť, nerezová poklička, vhodný na všechny typy sporáků kromě indukce, píšťalka pro akustický signál varu, díky dvoustěnnému provedení se pokrm nepřipaluje – . nerez, plast.

Velmi prodávaný kus Mlékovar 1,5 l od značky s tradicí a dobrou pověstí Florina pohodlně získáte online trvale výhodně. Stojí teď u nás 499 Kč.