Skleněný pekáč 2,2 l

Skleněný a silnostěnný pekáč z borosilikátového skla je pro pečení přímo stvořený. Borosilikátové nebo také... více informací »
Skleněný pekáč 2
Značka: Florina
229 Kč
Ověřit dostupnost
Skleněný a silnostěnný pekáč z borosilikátového skla je pro pečení přímo stvořený. Borosilikátové nebo také...

Skleněný a silnostěnný pekáč z borosilikátového skla je pro pečení přímo stvořený. Borosilikátové nebo také boritokřemičité sklo se vyznačuje skvělými tepelnými vlastnostmi a proto se využívá ve zdravotnictví, v chemickém průmyslu, farmacii a v jiných odvětvích. Jedná se o sklo odolné a tvrdé, které snese vysoké teploty. Neobsahuje kadmium ani žádné jiné škodlivé látky. Nereaguje na žádné kyselé nebo zásadité sloučeniny obsažené v potravinách. Nepropouští chuť ani pach potravin. Pekáč je vhodný nejen do trouby, ale i do mrazniček, mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Oválný pekáč snese teploty v rozmezí od -50 do 500 °C. Teplotně vysoce odolné skloSkleněné úchyty pro snadnou manipulaciOdolný proti mechanickému poškozeníNepropouští chuť ani pach potravinBez obsahu škodlivých látekPoužití při teplotách od -50 do +500°CVhodný do myčky na nádobíObjem 2,2 lObjem: 2,2 l. Rozměry: 30 x 25 x 6 cm. Skleněný pekáč 2,2 l značky Florina.

Skleněný pekáč 2,2 l – teplotně vysoce odolné sklo, nepropouští chuť ani pach potravin, použití při teplotách od -50 do +500°C – vhodný do myčky na nádobí. sklo borosilikátové, silnostěnné.

Oblíbený výrobek Skleněný pekáč 2,2 l od kvalitního výrobce Florina jednoduše můžete najít v naší nabídce za báječnou cenu! Právě lze objednat jen za 229 Kč.