Calibra Joy Dog Classic Large Lamb Fille

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – filety z jehněčího masa s optimální dietetickou hodnotou, vhodné pro... více informací »
Calibra Joy Dog Classic Large Lamb Fille
Značka: Astoreo
64 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – filety z jehněčího masa s optimální dietetickou hodnotou, vhodné pro...

Expirace září 2020. Masový pamlsek Calibra Joy pro psy – filety z jehněčího masa s optimální dietetickou hodnotou, vhodné pro velmi citlivé zažívání. Velké jehněčí filety. Zdravý, voňavý a lehce stravitelný pamlsek, který skvěle obohatí jídelníček vašeho mazlíčka. Lahodné filety z jehněčího masa s optimální dietetickou hodnotou, kterou s obrovskou chutí ocení a vychutnají i citliví chlupáči. Doplňkové krmivo pro psy.Složení: jehněčí maso, rostlinný protein, kukuřičný škrob, glycerin.Analytické složky: hrubý protein 45%, obsah tuků 2%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 7%, vlhkost 20%. Calibra Joy Dog Classic Large Lamb Fille značky .

Calibra Joy Dog Classic Large Lamb Fille – – . .

Levný kousek Calibra Joy Dog Classic Large Lamb Fille od společnosti s předním postavením na trhu Astoreo lze zakoupit již dnes za výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 64 Kč.