Vitrína vitrosa mini s led osvětlením, ořech

Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z bezpečnostního ESG skla. K... více informací »
Vitrína vitrosa mini s led osvětlením
Značka: VCM
3 499 Kč
Ověřit dostupnost
Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z bezpečnostního ESG skla. K...

Skleněná vitrína Vitrosa mini s 8 variabilními skleněnými policemi. Dvířka, boční stěny i police jsou vyrobeny z bezpečnostního ESG skla. K dispozici s nebo bez LED osvětlení. Přednosti: dřevěný rám dveře, boční panely, regály vyrobené z tvrzeného bezpečnostního skla rychlé a bezpečné upevnění na stěnu povrch korpusu se strukturou dřeva stabilní zadní stěna rychlá a bezpečná montáž na stěnu 8 nastavitelných polic (zatížení do 2,5 kg) Skříňky VCM jsou vyrobeny ve vysokém standardu, který kromě trvalé a spolehlivé kvality obsahuje také jedinečný servisní balíček a kompletní montážní materiál. Hmotnost: 20 kg. Vitrína vitrosa mini s led osvětlením, ořech značky VCM.

Nejprodávanější výrobek Vitrína vitrosa mini s led osvětlením, ořech od značky s dlouholetou tradicí VCM lze zakoupit zde teď právě za outletovou cenu! Nyní za akční cenu 3 499 Kč.