Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm

Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV... více informací »
Květináč RATO LOW + vklad 32
Značka: Prosperplast
339 Kč
Ověřit dostupnost
Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV...

Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm je vyrobený z vysoce kvalitního plastu a odolává nejen povětrnostním vlivům, ale i UV záření. Jeho součástí je vnitřní plastová vložka. Výhodou je nízká hmotnost a snadná údržba. Je ideální do interiérů i exteriérů.Rozměry: délka 32 cm, šířka 32 cm, výška 32,5 cm. Objem: 32 l.   Květináč RATO LOW + vkladKvalitní plastOdolný proti UV zářeníVnitřní vkladová částNízká hmotnostIdeální doma i venku Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm značky Prosperplast.

Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm – vysoce kvalitní plast, odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření, vnitřní plastová vyjímatelná vložka, nízká hmotnost a snadná údržba – . plast.

Exkluzivní kousek Květináč RATO LOW + vklad 32,5 cm od skvělého a známého výrobce Prosperplast máte možnost získat právě za parádní cenu. Cena od 339 Kč.